Formy płatności

Celem Decolovin.pl jest zapewnienie szybkich i przede wszystkim bezpiecznych form płatności w naszym sklepie online. Dla Waszej wygody udostępniamy wybór niżej wymienionych sposobów zapłaty za zamówione produkty. Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat związanych z wyborem metody płatności.

Przelew na rachunek bankowy - przedpłata

Logo ING BankPłatność tradycyjnym przelewem bankowym (na zasadzie "przedpłaty"). Po zakończeniu procesu składania zamówienia otrzymasz drogą mailową dane i numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. W tytule przelewu prosimy wskazać numer swojego zamówienia, co znacznie przyspieszy jego identyfikację. Realizację zamówienia rozpoczniemy niezwłocznie po zaksięgowaniu pieniędzy na naszym rachunku bankowym.

Dane do przelewu:

Numer rachunku: 86 2490 0005 0000 4520 2317 7785
Odbiorca: Decolovin Sp. z o.o.
Adres: ul. Słowiańska 2a, 75-846 Koszalin
Nazwa banku: Alior Bank
*W tytule przelewu prosimy wpisać wyłącznie numer zamówienia.

System płatności online Przelewy24 - przelewy online oraz karty płatnicze

Logo Przelewy24Szybkie i bezpieczne płatności internetowe. Twój przelew zostanie zaksięgowany w przeciągu kilku minut, po czym zamówienie zostaje natychmiastowo przekazane do realizacji. Przelewy24 zapewniają naszym Klientom najwyższy poziom bezpieczeństwa transakcji. Wszelkie informacje dotyczące Twoich płatności są wykorzystywane wyłącznie w celu realizacji zamówienia. Wszystkie połączenia są szyfrowane. Usługę realizuje PayPro SA Agent Rozliczeniowy. Więcej informacji pod adresem internetowym: www.przelewy24.pl.

Płatność przy odbiorze – za pobraniem

Płatność przy odbiorzeWygodna forma płatności w przypadku, gdy wolisz dokonać płatności w momencie dostawy zamówienia do domu lub firmy. Pieniądze pobierane są przez dostawcę w chwili, gdy produkty trafią do Klienta, a należność za zamówienie regulowana jest gotówką przy odbiorze paczki. Sklep internetowy Decolovin.pl zastrzega sobie prawo do dodatkowej telefonicznej weryfikacji wybranych zamówień tego typu.