Współpraca B2B

Cenimy profesjonalizm, lecz wierzymy również, że współpraca biznesowa nie musi ograniczać się do chłodnej relacji na poziomie producent – dystrybutor i może sięgać znacznie dalej. Polegając na swojej rzetelnej wiedzy i doświadczeniu, pragniemy budować przyjazną atmosferę opartą na poczuciu, że zawsze mogą Państwo liczyć na pomoc z naszej strony. Aby zrealizować te założenia oferujemy szeroki wachlarz narzędzi mający za zadanie ułatwić Państwu sprzedaż produktów marki Decolovin oraz sprawić, że w krótkim czasie wspólnie osiągniemy postawione cele biznesowe.

 

Jakość, która zachwyci nie tylko Twoich klientów...

Na każdym etapie produkcji nasi specjaliści dokładają wszelkich starań, żeby trafiały do Państwa wyłącznie produkty wykonane według najwyższych standardów i dopracowane w najmniejszych szczegółach. Surowa kontrola jakości co dnia towarzyszy każdej wysłanej przez nas paczce, bowiem w naszej polityce nie ma miejsca na ustępstwa w tej dziedzinie.

 

Profesjonalne materiały marketingowe

Z myślą o naszej współpracy przygotowaliśmy dla Państwa profesjonalne zaplecze marketingowe dostosowane zarówno do potrzeb sklepów stacjonarnych, jak i internetowych. Uważamy, że rolą i celem Państwa jako dystrybutora jest sprzedawać możliwie najwięcej, w jak najkrótszym czasie, nieustannie zwiększając tym samym zyski. Nie chcemy, żeby nasi Partnerzy musieli troszczyć się o odpowiednie materiały dla swoich Klientów, dlatego zrobiliśmy to za Państwa!

 

Całodobowe wsparcie techniczne

Posiadamy niezbędną wiedzę i doświadczenie również w dziedzinie sprzedaży, dzięki czemu bez problemu potrafimy postawić się w niełatwej roli dystrybutora. Wiemy z iloma trudnościami wiążą się Państwa zadania na co dzień, dlatego z chęcią odpowiemy na pytania, które ułatwią sprzedaż każdego z naszych produktów za pośrednictwem Państwa firmy. Doskonale rozumiemy, że są sytuacje, gdzie czas odgrywa kluczową rolę, więc bez względu na porę dnia, 7 dni w tygodniu jesteśmy gotowi wesprzeć Państwa w osiągnięciu tego celu.

 

Kompleksowa usługa od A do Z

Zadaniem naszego zespołu jest maksymalne odciążenie Państwa i umożliwienie skupienia całej swojej uwagi na sprzedaży naszych produktów. Ufamy, że dzięki temu będziemy mogli wspólnie osiągać nasze cele biznesowe, bez potrzeby trwonienia czasu na nieistotne detale. Z przyjemnością zajmiemy się również bezpośrednią wysyłką towarów do Państwa klientów. Wystarczy, że prześlecie nam listy przewozowe lub zlecicie wysyłkę po cenach, które wynegocjowaliśmy dla Państwa u przewoźników. Ponadto każdy z naszych produktów posiada indywidualnie przydzielony kod EAN-13. Identyfikatory te umożliwiają rozróżnienie towarów, lokalizacji i wszelkich innych obiektów występujących w łańcuchu dostaw na całym świecie.

 

Na czym polega dropshipping?

1. W sklepie internetowym lub punkcie stacjonarnym wystawiają Państwo nasze wyroby – dopiero gdy któryś z nich się sprzeda, Decolovin wyśle towar bezpośrednio do Klienta lub Państwa siedziby.
2. Państwo mają za zadnie jedynie pozyskiwać Klientów i sprzedawać, natomiast Decolovin: produkować, pakować przesyłki oraz wysyłać towar pod wskazany przez adres.
3. Dzięki Państwu nasza firma zyska nowego Partnera do sprzedaży swojego asortymentu, Państwo z kolei – profesjonalnego partnera na długie lata.

Nie wymagamy od Państwa żadnych opłat abonamentowych, nie posiadamy ograniczeń logistycznych, czy ukrytych prowizji, itd.- Decolovin zyska dopiero w momencie, gdy Państwo zarobią! Nie mamy żadnych ograniczeń magazynowych - wszystkie produkty są i będą zawsze dla Państwa dostępne, ponieważ produkowane są wyłącznie przez nas w Koszalinie.

 

Dlaczego warto?

  • nie muszą Państwo inwestować w zakup towaru – produkcją i wysyłką zajmie się nasz Zespół,
  • zero kosztów magazynowych – posiadamy zaplecze magazynowe i nie pobieramy opłat za usługę magazynowania,
  • zero kosztów logistycznych – wszystkie działania związane z pakowaniem i organizacją wysyłki może zająć się nasz Zespół,
  • zero kosztów administracyjnych – to Decolovin może zająć się realizacją i wysyłką każdego Państwa zamówienia.
  •  
 

 

Serdecznie dziękujemy, że poświęcili nam Państwo chwilę swojego cennego czasu. Mamy nadzieję, że ten moment będzie początkiem naszej długiej i owocnej współpracy.

Zapraszamy do kontaktu!