O Decolovin

Witamy w sklepie internetowym polskiego producenta donic Decolovin!

Naszą misją jest dostarczenie Wam najlepszego designu w przystępnej cenie. Od początku istnienia stawiamy niezmiennie na te same cele: bezkompromisowość w zakresie jakości oferowanych przez nas produktów, najwyższe standardy obsługi klienta i partnerów biznesowych oraz więcej niż konkurencyjne ceny. Nasza filozofia opiera się na uczciwych warunkach współpracy i przyjaznych relacjach. Wierzymy, że Klient nie jest tylko klientem – jest kimś więcej. Każdego dnia utwierdzamy się w przekonaniu o słuszności obranej przez nas drogi prowadzenia biznesu. To dzięki Waszemu zaufaniu możemy stale się rozwijać i wyznaczać nowe standardy produkcji oraz sprzedaży w sieci!

 

Zespół DecolovinProdukty dobre, bo polskie i nie tylko...

Każdy produkt marki Decolovin powstał z potrzeby łączenia piękna z użytecznością. Naszym donicom już na etapie projektu stawiamy wyłącznie ambitne cele - mają za zadanie nie tylko zachwycać estetyką formy, ale również na co dzień zadziwiać swoją prostotą i funkcjonalnością.

 

Uczciwe warunki współpracy.

Sukces staramy się opierać na ilości sprzedanych produktów, nie wysokiej marży. Jednak nie zapominamy przy tym o bezkompromisowości w zakresie jakości oferowanych produktów. Mając na uwadze stałe dążenie do upiększania otaczającej nas przestrzeni, pragniemy zaprezentować Wam rodzinę naszych wyjątkowych produktów, które zdobyły serca setek miłośników wzornictwa na zachodzie, a w Polsce wciąż są rzadkością.

 

Założyciel DecolovinUnikalne i uniwersalne produkty wysokiej jakości.

Produkujemy asortyment, którego nie znajdziecie w sieciowych marketach budowlanych. Nasze donice doskonale sprawdzą się nie tylko przy urządzaniu domów, mieszkań i ogrodów, ale także biur oraz przestrzeni publicznych. Produkty marki Decolovin są wytwarzane z materiałów najwyższej jakości, co gwarantuje ich wyjątkową trwałość oraz odporność na uszkodzenia i działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych. Możemy ręczyć za ich nienaganne wykonanie i nieskazitelną estetykę!

 

Zakupy w sieci - bezpieczeństwo przede wszystkim.

Priorytetem dla nas jest Wasz komfort i bezpieczeństwo w sieci, dlatego wszelkie dane osobowe są chronione z wykorzystaniem technologii SSL. Ponadto dzięki nieposzlakowanej opinii wśród Klientów i Kontrahentów otrzymaliśmy kolejny tytuł – "Firma Godna Zaufania 2016".

Mamy nadzieję, że w e-sklepie Decolovin odnajdziecie produkty, które sprostają Waszym oczekiwaniom oraz zainspirują do stałego upiększania i ulepszania otoczenia. Życzymy owocnych zakupów!